top of page

Jak na granty pro umělce a hudební vydavatele? Registrujte se na seminář Kreativní Evropy!Kancelář Kreativní Evropa uspořádá dva online semináře nazvané Jak na granty (a nezbláznit se z toho).

V rámci těchto seminářů uchazečům představí základní principy tvorby projektů, navede je v rozhodnutí zda o grant žádat, na co v žádostech nezapomenout, nebo jak administrovat více projektů najednou. Sdílet svoje zkušenosti s uchazeči budou zkušení žadatelé a projektoví manažeři.


Semináře budou zaměřené obecně na žádosti o „velké“ granty, nikoliv na konkrétní grantové výzvy Kreativní Evropy. Akce je určena jak začátečníkům, tak zkušeným žadatelům i administrátorům projektů, kteří si chtějí doplnit dovednosti či se ujistit, že svou práci dělají dobře.


První seminář zaměřený na tvorbu a podávání žádostí proběhne v pátek 14. 5. od 10 do 12 hodin online na platformě Zoom. Druhý seminář proběhne o týden později, 21. 5. opět od 10 do 12 hodin. Bude věnován tomu, jak mohou granty ovlivnit vaši organizaci a její směřování.


Registrujte se prostřednictvím online přihlášky na tomto odkaze! Uzávěrka je do 12.5.2021!


Oba semináře proběhnou online a provedou vás jimi Magdalena Müllerová a Eva Žáková (Kancelář Kreativní Evropa Kultura) a hosté. Účast je možná, jak na obou seminářích, tak na každém samostatně.


Za Platformu činnost Kreativní Evropy nadále monitorujeme a budeme informovat naše členy o dalších zajímavých výzvách a grantech pro umělce a hudební vydavatele.

Comments


bottom of page